Bugun...
Bizi izleyin:Annemizin pastaları, börekleri, kurabiyeleri Seyhanlar'da

Tarih: 08-01-2017 09:00:00 + -


Her sabah taptaze ürünlerle başlayan bir Bursa gününü hayal edin. Bu şehirde aç kalmanız mümkün değil. Aç kalmayı bir yana bırakalım hakkını vererek afiyetle yiyebileceğiniz ürünleri bulmanız da mümkün. Bu nitelikte ürünleri hazırlayan kaliteli kuruluşlardan biri de Seyhan Unlu Mamuller şirketi.


Annemizin pastaları, börekleri, kurabiyeleri Seyhanlar'da

Seyhan Unlu Mamuller, 2010 yılında, ekmekçilik üretimi ile başlayıp daha sonra baklava,  pasta, poğaça,  börek, çiğ köfte üretimi ile çeşitliliği artırarak büyümeye devam etmiş bir kuruluş. Şu anda 1000 metrekarelik  üretim birimi sayesinde, 6 yardımcı üretim  noktası ile birlikte toplam 200 personel tüm Bursa da ki 112 Seyhanlar mağazasına ürün hazırlıyor. 10 araçlık filosu ile hızlı ve hijyenik ortamlarda sevkiyat yapan Seyhanlar Unlu Mamuller şirketinin ürün çeşitliği oldukça fazla.

Seyhan Unlu Mamuller ilkeleri

Her damak tadına hitap eden şirketin enfes ürünleri hazırlarken ilkeleri oldukça etkileyici. Öncelikle kalite, hijyen ve tazelik başlangıç prensibi olarak belirlenmiş durumda. Seyhan Unlu Mamuller kurulurken ticari karlılıktan çok iş istihdamı sağlama konusu da çok önemsenmiş. Ayrıca meslek liselerine öğrenci eğitiminde destek olma noktasında ciddi kazanımlar sağlanıyor. Seyahanlar mutfağında staj gören liseli öğrenciler başarı sağlarlarsa şirketin içine resmi çalışan olarak kabul ediliyorlar. Seyhanlar Market müdavimlerinden gelen talepler doğrultusunda en kaliteli hammaddeyi kullanarak en az karla-uygun fiyatla tüketicilere ulaşan şirket markalaşmanın gerektirdiği bütün adımları sabırlı ve sağlıklı biçimde atıyor.

Ürün çeşitliliği sürekli artıyor

Örneğin günlük yaş pastalar ikiye ayrılıyor. Krem şantili pastalar ve şeker hamuru ile hazırlanan butik pastalar çok rağbet görüyor. Bu pastalar için Bursa'nın neresinde olursanız olun önceden bilgi vermeniz yeterli. Sipariş pastalarda, unlu mamullerin sloganında dendiği gibi “SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM” anlayışı hakim. İstenen pastanın görselini Seyhanlar'a gönderip iletişime geçildiğinde pastalar tüketicilerin hayalleri doğrultusunda tüketicilere sunuluyor. Özel günler için alınan siparişlerin en doğru şekilde müşterilere ulaşması için özel bir çaba gösteriliyor. Bütün bunların ötesinde Seyhanlar kapısından giren her müşterinin aradığı her ürünü aynı noktadan alabilmesi adına ürün çeşitliliği her geçen gün artmakta.

Usta şefler, lezzet dolu ürünler

Seyhan Unlu Mamuller ürünlerinde kullanılan hammaddeler titizlikle seçiliyor ve hepsi zaten gıda tüzüğüne uygun. Ülkemizin seçkin gıda markalarının tercih ettiği birinci sınıf hammadde ile hazırlanan ürünler üst düzeyde bir damak zevkini herkese ulaştırabiliyor. Ayrıca şerbetli tatlılarda glikoz kullanmıyor. Çiğköfteler ise ayrı bir dünya. Gıda kodeksinde yasaklı olan çiğ et ve bulyon tarzı müşteriyi kandırıcı ürünler asla kullanılmıyor. Hatta büyük hacimli siparişlere de bu çalışkan ekip tarafından rahatlıkla cevap veriliyor.

Müşteri memnuniyetinde yeni ufuklar

Müşteri memnuniyeti Seyhan Unlu Mamuller şirketinin önceliği. Yeni ürün çalışmaları ile gıda çeşitlendirilmesi ve rekabetçi bir tazelik iddiası sayesinde tüketicilere sürdürülebilir kalitede hizmet sunuluyor. Hatta isteyen müşteriler şirket ile iletişime geçip üretim bölümünü ziyaret edebiliyor.

Masum Usta'nın şaheserleri        

Seyhan Unlu Mamuller şirketinde oldukça deneyimli ustalar çalışıyor. Ancak Şef Masum Kösen maharetleriyle ön plana çıkıyor. Bursa'nın damak tadını çok iyi özümsemiş ustalar sayesinde hazırlanan enfes ürünleri; 6 üretim noktasında (Harikalar Şube, Yunuseli Şube, Nilüfer Şube, Gonca Şube, Göçmen Şube, Mesken Şube) her daim sıcak sıcak ve farklı çeşitlerdeki ekmekleri, kır pidelerini, poğaçaları, açmaları, börekleri tatmak mümkün.

Şirketlerin tercihi de Seyhan Unlu Mamuller

Bursa'nın bir sanayi kenti olduğunu göz önünde bulunduran Seyhanlar yönetimi vizyoner bakış açısıyla dinamiklere uygun davranabiliyor. Büyük kuruluşların çalışanlarına ya da müşterilerine armağan olarak hazırlatmak istediği; pasta-kurabiye-ekmek-çiğköfte ya da tatlıları kısa sürede hazırlayacak kapasiteye sahip üretim birimi her hacimdeki siparişi kaldırabilecek yapısıyla göz dolduruyor. Ancak Seyhan Unlu Mamuller ekibinin en kayda değer eserlerinden biri olan “Malaga Pastası”nı denemeden bu yazıda yazılanların tadına varamayabilirsiniz. Bizden söylemesi... Şimdiden bütün Seyhanlar alışverilerinizi 'sağlıkla' tamamlayabileceğinizi belirterek 'afiyette' olma temennimizin altını tatlı bir kalemle çizmek isteriz.


DİĞER Bursa Haberleri Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bursaspor 1-2 Trabzonspor
  Bursaspor 1-2 Trabzonspor
 • Kar yağışı Bursa'da görsel şölen oluşturdu
  Kar yağışı Bursa'da görsel şölen oluşturdu
 • AVM girişi sokak hayvanlarına barınak oldu
  AVM girişi sokak hayvanlarına barınak oldu
 • Kar Bursa’ya çok yakıştı
  Kar Bursa’ya çok yakıştı
 • Dünyanın en fotojenik kadını
  Dünyanın en fotojenik kadını
 • Konya'da robot garsonlu kafeterya
  Konya'da robot garsonlu kafeterya
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Batalla'ya en güzel doğum günü sürprizi
  Batalla'ya en güzel doğum günü sürprizi
 • Uludağ’da kaybolan fotoğrafçı genç kız 18 saat sonra kurtarıldı
  Uludağ’da kaybolan fotoğrafçı genç kız 18 saat sonra kurtarıldı
 • Yönderlilerden kahraman Türk polisine sürpriz!
  Yönderlilerden kahraman Türk polisine sürpriz!
 • Darbeci binbaşının öldürülme anı güvenlik kamerasında
  Darbeci binbaşının öldürülme anı güvenlik kamerasında
 • Yılbaşı pastasının içinden raptiye çıktı
  Yılbaşı pastasının içinden raptiye çıktı
 • Çatıda mahsur kalan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı
  Çatıda mahsur kalan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı
VİDEO GALERİ
YUKARI